Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otr

Czytaj więcej...

Kursy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Nasza agencja organizuje kursy i notyfikacje wyrównawcze dla maturzystów relokujących się do Ameryki lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na płynną aplikacje do docelowej szkoły - collegu. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy m.in. niżej opisane programy: 

Definicja programów nr C71/USA:

Niezależne Kursy Mechaniki i Naprawy, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zapoznanie się z tematami związanymi z konserwacją pojazdów i silników. Niezależne Warsztaty mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności. Szkolenia Mechanika i Naprawa-miejsce pracy zapewniają swoim kursantom doświadczenie w pracy w dziedzinach związanych z konserwacją pojazdów i silników. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr F49/USA:

Warsztaty z zakresu transportu, dystrybucji i logistyki w miejscu pracy zapewniają młodzieży doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z transportem, dystrybucją i logistyką. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie dziedziny lub dyskusji na temat doświadczeń napotykanych w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr F25/USA:

Usługi terapeutyczne - doświadczenie w miejscu pracy zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z usługami terapeutycznymi. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Programy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja programów nr J38/UK:

Warsztaty w zakresie produkcji rolnej i niezależnego badania, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają młodzieży zapoznanie się z tematami związanymi z produkcją rolną i przetwarzaniem. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja programów nr J87/USA:

Nauki o zdrowiu Niezależne Studia, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom poznanie interesujących zagadnień związanych ze zdrowiem. Niezależne studia mogą dać mlodszym nastolatkom możliwość poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej specjalizacji, bardziej szczegółowe zgłębianie tematu lub rozwijanie bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka kursów nr G85/USA:

Seminaria na temat elektrowni powietrznych skutecznie zapewniają starszym dzieciom informacji niezbędnych do rozwiązywania problemów, testowania, naprawiania i instalowania silników lotniczych. Treści kursu obejmują zwykle zapłon silnika, układ elektryczny, smarowanie, układ chłodzenia, wydechowy i paliwowy, a także oprzyrządowanie samolotu i funkcje bezpieczeństwa.


Tagi: