Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otr

Czytaj więcej...

Biznes dla sektora non profit

Razem z Fundacją Training Projects ciepło zapraszamy do udziału w kampanii „Biznes charytatywnie”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mogą dostać od fundacji całkowicie darmowe kursy zawodowe – jako swoisty prezent w zamian za świadczoną dobroczynność. Na dziś treningi rozlosowano wśród kilkunastu pracodawców – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana będzie jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Beneficjent ma prawo wybrać miejsce ralizacji spotkania, optymalną dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - problematykę kursu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

W przeszłości z proponowanej pomocy skorzystali: Towarzystwo Edukacyjne 'Wiedza Powszechna', Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Głownie, Centrum Przedsiębiorczości S.A., Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Oddział Terenowy w Gdańsku.

Wyróżnione kampanie: Internet dla 50+, Mamy szansę, Panorama Sukcesu, Pakietowe szkolenia przygotowujące do pracy na stanowisku Specjalisty ds. obsługi klienta dla osób pozostających bez zatrudnienia po 45 roku życia, Z angielskim w świat biznesu

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym projekcie społecznym przygotowujemy w obiektach kongresowych, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Różowy Poemat w Bieszczadach i Diamentowy Dom w Brzegu.

Naszym partnerem w tej akcji jest spółka doradcza Akademia Huma Resources z Wrocławia. Jest to ekspert w zakresie symulacji menedżerskich, spotkań team building i wybranych programów menedżerskich. W konsorcjum proponujemy naszym klientom poniższe rozwiązania:

- Licencjonowane gry szkoleniowe z dziedziny kierowania projektem, myślenia makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, LEAN manufacturing a także podejmowania decyzji

- wyjazdy team building o jednoznacznie szkoleniowym zabarwieniu – fabuły wspierające kompetencje z dziedziny współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Treningi menedżerskie z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, kierowanie ludźmi, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz problematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako partner tej jednostki zapewniamy upust na powyższe programy – 30procent dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo z przyjemnością przygotujemy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.

Tagi: