Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otr

Czytaj więcej...

Moje podejście

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, przy jakich większość właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko część przewinień, które spotyka się bardzo często w małych i dużych firmach.


Jeśli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników nie są najlepsze, to z chęcią zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, poznać jej długofalowe cele, i dostosować do tego wszelkie działania.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Skończyłam między innymi kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, ale też z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć wdrażaniem w pełnym wymiarze polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Dzielę się z innym zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to na początku wysoki poziom poufności, dyskrecja i zaufanie będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także poprawiam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.


Tagi: